Fakir Molly Beyaz Dijital Mutfak Tartısı

 : 8690394658141
 : Stokta Var
 :
 : Ücretsiz Kargo

Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısı Beyaz ile tam kıvamında yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Ölçü ile yemeklerinizi yaparken hayatınızı oldukça kolaylaştıran ürün, gelişmiş özellikleri sayesinde de kullanımını oldukça basit hale getirir. Mutfakta dilediğiniz her şeyi ölçerek lezzetli yemekler pişirmenize yardımcı olan ürün ile malzemelerinizin ağırlığını veya hacmini ölçebilirsiniz.
LED Ekran İle Kolay Kullanım
Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısı, farklı değerleri (g, oz, lb, su ml ve süt ml) okuyabilmenizi sağlayarak istediğiniz ölçüye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Mod düğmesi ile ölçüm birimleri arasında geçiş yapabilir ve dara düğmesiyle tartıya yeni öğeler ekleyebilirsiniz. Tariflerinizi tam kıvamında ve kusursuzca hazırlayabileceğiniz bu 2 mod sayesinde lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz.
Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısının cam yüzeyi, kolay temizlik imkanı sunar. LED ekranı sayesinde gramajları anında görebileceğiniz ürün bu yönüyle de oldukça işlevseldir. 10 L gıda ölçekleme kapasitesine sahip ürün sayesinde büyük hacimde bile lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. 4 adet AAA 1.5 volt pil ile birlikte gönderilen ürün, 7 farklı besinin kalorisini tek tuşla ölçmenizi sağlarken kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak kapanarak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.