Fakir Kaave Plus Silver Türk Kahve Makinesi

 : 8682511903814
 : Stokta Var
 :
 : Ücretsiz Kargo

Fakir Kaave Plus Türk Kahvesi Makinesi, şık tasarımı sayesinde kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılar. Gelişmiş teknolojileri sayesinde hem kullanıcı deneyimini gözetir hem de közde pişmiş kahve tadını sunar.
Köz Tadında Lezzetli Türk Kahvesi Keyfi
Fakir Kaave Plus Türk Kahve Makinesi közde ağır ağır pişen kahvenin bol köpüklü geleneksel lezzetini verir. Fakir Kaave Plus Türk Kahve Makinesi, içerisindeki su bittiğinde sizi uyaran güvenlik sistemiyle donatılmıştır. Su bittiğinde otomatik olarak kapanır ve olası kazaların önüne geçer. Çalıştığı sırada cezve haznesinin ışığının yanması kontrolün her zaman sizde olduğunu gösterir ve konforlu bir kullanım sağlar.
Kalabalık gruplarınızda bile sizi yarı yolda bırakmayacak ürün 4 fincan kapasitesiyle beklentilerinizin üzerinde bir kahve deneyimi sunar. İçerisindeki ölçü kaşığı sayesinde istediğiniz ölçüde kahvenizi pişirebilirsiniz.
Teknik Bilgiler
. Güç : 535 W
. Fincan Kapasitesi : 4 fincan
. Közde Kahve Fonksiyonu
. Işıklı Uyarı Sistemi
. Sesli Uyarı Sistemi
. Kahve Ölçü Kaşığı
. Cezve Malzemesi Plastik
. Su Tankı Kapasitesi
. Taşmayı önleyen Luminasense Teknolojisi
. Susuz Çalışmaya Karşı Koruma
. Kontrol Paneli 2 tuşlu (normal ve közde)

https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.