Casio Hesap Makinesi Bilimsel Fx-991es Plus 2.versiyon

 : 4549526608773
 : Stokta Var
 :
 : Ücretsiz Kargo

Casio FX-991ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi

Fonksiyon sayısı ve yapabildiği işlem çeşitliliği sayesinde ön plana çıkan Casio FX-991ES Plus Bilimsel Hesap Makinesi, ekran genişliği ve ergonomik tasarımıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Desteklediği görüntüleme özellikleri, entegrasyon olanakları ve daha birçok yönüyle Casio FX-991ES Plus, sınıfı teknoloji ile destekleme amacını başarıyla yansıtıyor.

Zengin Olanaklar, Konforlu Kullanım

 • Casio FX-991ES Plus sadece pil ile değil, güneş enerjisiyle de çalışabiliyor. Çift yönlü güç kaynağı kullanımı yeterli ışık miktarında enerjiden de tasarruf sağlıyor. Işığın yetersiz kaldığı durumlarda ise pil tüketiyor.
 • Standart fonksiyonları birçok bilimsel yeterlilik ile zenginleştiren üründe tam 417 farklı fonksiyon bulunuyor. Tablo, kesir, kombinasyon, permütasyon ve istatistik hesaplamaları, standart fonksiyonları oluşturuyor.
 • Yeni özellikleri ile hesaplama işlemlerine farklılık katan Casio hesap makinesinde yukarıdakilere ek olarak rastgele tam sayılar ve yeni denklem modu da ekleniyor. Ayrıca entegrasyon, matris, vektör, diferansiyel ve karmaşık sayı hesaplamaları da kullanıcıya sunuluyor.
 • Kullanımı kusursuz bir seviyeye çıkaran ayrıcalıklardan bir diğerini de özel ekran oluşturuyor. Hesap makinesinin yüksek çözünürlüklü ekranı, nokta matrisi özelliği taşıyor. Benzersiz ekran, 10 basamaklı katsayı ile birlikte 2 basamaklı üslü sayı da görüntüleyebiliyor.
 • Casio FX-991ES Plus Hesap Makinesi, ders kitabı ekranı imkânı da veriyor. Natural V.P.A.M ekranı ile tüm ifadeler, ders kitabı formatına dönüştürülebiliyor.

Teknik Detaylar

Tür: Bilimsel Hesap Makinesi

Fonksiyon Sayısı: 417

Güç Kaynağı: Güneş Enerjisi / Pil 

Ders Kitabı Ekranı: Var

Rakam Görüntüleme: 10 + 2

Casio Hakkında Bilgi

Tüketici elektroniği sektörünün en köklü kuruluşlarından bir tanesi olan Japonya merkezli dev marka Casio, geliştirdiği ürünler ile hayata konfor katıyor. Hesap makinesi ve saat gibi ürünleriyle de ön plana çıkan marka, kulvarının öncüleri arasında gösteriliyor.


https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

 • 27.11.2021 19:57:09

  herhangibi bir sıkıntı yoktu olması gerektiği gibi elime ulaştı

  Ergin Can Y*****
 • 29.11.2021 19:30:04

  Her zaman ki casio kalitesi. Teşekkür ederiz. Makinenin tüm özelliklerini öğrenmek zaman alacak

  SÜLEYMAN K********