Casio Fx-82ex Hesap Makinesi

 : 4971850092247
 : Stokta Var
 :
 : 1000,00 TL nin altında 72,00 TL

Casio bilimsel hesap makineleri,okullarda, laboratuvarlarda veya fabrikalarda kullanım için bilimsel hesaplamaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Bilimsel hesap makineleri programlanabilir ve programlanamayan modeller olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Fx-82Ex 274 modelinin de yer aldığı, ClassWiz serisi programlanamayan Casio bilimsel hesap makinesi modellerinin amiral gemisidir.
Yenilenen ekran tasarımı simgelerin görüntülenebilirliğini artırır. İstenilen fonksiyonun seçimi hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Ders kitaplarından uyarlanan sembol ekranı sayesinde kesirler, logaritmalar, kökleri ve diğer matematiksel formüller ve semboller tıpkı ders kitaplarındaki gibi görüntülenebilir ya da giriş yapılabilir. Kapsamlı ve hızlı öğrenme için geliştirilen  liste görüntüleme işlevi ile bellekte saklanan değişkenler ve istatistiksel hesaplama sonuçları listeler halinde görüntülenebilir. Anlaşılması kolay İngilizce mesajlar ve etkileşimli format sayesinde, neredeyse tüm İngilizce kelimeler ekranda kısaltılmamış şekilde görüntülenir. İnteraktif menü ekranı daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunar.
Kullanım Faydaları
Çok satırlı ekran, formüllerin otomatik bir şekilde sıralanmasını sağlar. Değişkenler listesi ile tek dokunuşla liste ekranı görüntülenebilir. İstatistik listesi aynı anda alt satırları görüntüler. Her üç basamakta bir rakam ayırma işlevi ile çok büyük sayıların okunması kolaylaşır.
Nokta vuruşlu yüksek çözünürlüklü ekran, her seferinde güzel görünümlü grafikler sağlar.
Multireplay özelliği ile çoklu oynatma, önceden yapılandırılmış formülleri hızlı ve kolay bir şekilde hatırlatır.
Plastik tuşlar ile kolay kullanım olanağı sunar.
Temel matematiksel işlevler, sayısal tablolar ve orta düzey istatistikler için gelişmiş fonksiyonlara sahiptir.
Teknik Özellikler
Program Modu: Programlanamaz
Program Sayısı: 274
Pil: AAA × 1 (R03)
Basamak: 10 + 2 hane (10 hane mantis + 2 hane üstel)
Casio Hakkında
1946 yılında Japonya'da kurulan Casio Computer, tüketici elektroniği ve ticari elektronik pazarında, dünyanın önde gelen markalardan biridir. Saat, dijital kamera, hesap makinesi ve elektronik müzik aletleri gibi tüm dünyada kullanılan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.