Tp-lınk 4 Port Td-8840t Router+sp Adsl Modem

 : 6935364060176
 : Tükendi

  • ADSL Servisi üzerinden İnternet Erişimi ve kablolu Network paylaşımı
  • En son ADSL standartları, 24Mbps'ye kadar süper hızla karşıdan veri indirme
  • Dahili Güvenlik Duvarı ile İnternet ataklarından korunma ve dahili 4 port switch ile ağ paylaşımı
  • Kullanıcıların ve uygulamaların farklı ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli QoS ilkeleri
Bu Ürün Ne Yapar?
4 portlu TD-8840T ADSL2/2+ Ethernet Modem Router; yüksek hızlı DSL modem ve 4 portlu NAT Router özelliklerini tek bir aygıtta barındırır. TD-8840T ile güvenli ve yüksek hızlı bir ağ kurarak kolaylıkla dosya, müzik, fotoğraf, yazıcı vb. bileşenleri bir çok bilgisayar ile paylaştırabilirsiniz.

Kolay Kurulum
Ürün adım adım kurulum hakkında bilgi veren Kolay Kurulum Kılavuzu ve CD ile birlikte gelmektedir. Hiç deneyimi olmayan kullanıcılar bile CD'den kolayca kurulum yapabilirler.
İkisi Bir Arada Tek Aygıtta
Yüksek hızlı DSL modem ve 4 portlu 10/100 NAT Router özelliklerini tek bir aygıtta sunar. Ayrı bir Router cihazı satın almaya gerek kalmadan yüksek hızlı interneti kullanmayı ve dahili Switch ile İnterneti 4 bilgisayara kadar paylaştırmayı sağlar.
Yüksek Hızlı İnternet
DSL bağlantısı sayesinde internet daima açık ve bağlıdır. En son ADSL/ADSL2/ADSL2+ standartlarını destekleyerek, 24Mbps'ye kadar yüksek hızda internet ve daha uzak mesafelerden servis sağlayıcınıza erişim olanağı sağlar. Bunların dışında ayrıca TR-069 desteği ile firmware ve ayarları otomatik olarak güncelleme özelliğine sahiptir.
Çeşitli Dİğer Özellikler
Tümleşik QOS sayesinde İnternet trafiğine öncelik atayarak, IPTV ve online oyunlarlarda yüksek performans sağlamaya olanak tanır. Paket filtreleme ve NAT güvenlik duvarı ile İnternet saldırılarına karşı korunma sağlar. DSL ayarlarını otomatik algılama özelliği ile hızlıca İnternete bağlanabilmeyi kolaylaştırır.

Uygulama Filtresi ile kolaylıkla ICQ, MSN, YMSG, Real Audio/Video gibi uygulamalara kısıtlama getirebilme olanağı sunar.

https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farksız 3 taksit imkanı, vade farkıyla 4-12 taksit seçenekleri.

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farksız 3 taksit imkanı, vade farkıyla 4-12 taksit seçenekleri.