Rich 120 Cc Multı Surface Akrilik Boya 2238 Siyah

 : 8682374012289
 : Stokta Var
 :
 : 1000,00 TL nin altında 72,00 TL

Profesyonel sanatçıların ve hobi olarak resim yapanların en sık tercih ettiği boya çeşitlerinden biri akrilik boyalardır. Kullanımı daha pratik ve temiz olan boyaların renkleri ışığa dayanıklı ve kalıcıdır. Özellikle tuval üzerinde çalışan kişilerin tercih ettiği akrilik boya, hemen hemen her yüzey kullanımı için uygundur. Akrilik boya, yüzeylere rahat bir şekilde tutunur ve kalıcıdır. Rahat tutunması ve kolay kullanılmasının yanı sıra yüzeylerden kolay temizlenmesi de tercih edilmesinin önemli nedenlerindendir.


Akrilik boyalar canlı renkler ortaya çıkardığı için hayalinizdeki kompozisyonu tam olarak yansıtmanızı sağlar. Zengin bir renk yelpazesine sahip olan boyalar; toprak renginin tonları, göz alıcı kırmızılar, mavinin her tonu, pastel renkler ve çok daha fazlası ile içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarır. Tuval ve ahşap zeminler dışında da birçok alanda kullanılan akrilik boyalar Artdeco, Talens, Pebeo, Maries gibi birbirinden farklı ve kaliteli markalar tarafından sanatseverlerle buluşturulur.


Akrilik boyayı nerede kullanılacağınız tamamen sizin hayal gücünüz ile ilişkilidir. Hayal gücünüzü harekete geçirecek seçimler yapmak için acele edin!

https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.