Noki Eco A4 Telli Dosya Mavi

 : 8693245019351
 : Stokta Var
 :
 : 1000,00 TL nin altında 72,00 TL
Birim Fiyat

Noki Eco Telli Dosya Mavi 

Ofislerdeki temel kırtasiye malzemelerinden biri de telli dosyalardır. Tüm önemli evrakları zarar görmeden saklamanın önem taşıdığı iş yaşantısında, dosyalama özen isteyen bir konudur. Noki Eco Telli Dosya, evraklarınızı ister konularına ister tarihlerine isterseniz de önem sırasına göre çeşitli şekillerde sıralayıp güvenle saklamanızı sağlar.

Kaliteli Malzemeler, Ergonomik Tasarım

Noki Eco Telli Dosya ürünleri, kaliteli malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar rahatlıkla kullanımınıza uygundur. 

Çalışma yaşantısında her geçen gün sayısı artan belgelerinizi, kaybolma ve zamanla deforme olup okunmaz hale gelme ihtimallerine karşı Noki Eco Telli Dosya ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. 

Şeffaf ön kapağı sayesinde evrakların içeriğini görebileceğiniz rahat bir kullanıma sahip olan telli dosyalar ile tüm ?A4 boyutundaki kağıt evraklarınız ofisinizde güvenle arşivlenebilir. 

Arşivlemenin yanı sıra telli şeffaf dosyalarınızı, toplantılarda ve yapacağınız sunumlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Polipropilen malzemeden üretilmiştir.
170 sayfa kağıt evrak depolama kapasitesine sahiptir.
A4 boyutu için uygundur.

https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

  • 18.12.2020 17:40:52

    Ofis ihtiyacımız için aldık . Gayet iş görecek gibi duruyor .

    Necati B*****
  • 15.10.2022 10:32:35

    Çok memnunum

    İLHAN FATİH S******