Dexım Dxnb20 Elite 15.6" Notebook Çantası Siyah

 : 0703508679371
 : Stokta Var
 :
 : 1000,00 TL nin altında 72,00 TL

ÇANTANIZ HER YERDE SİZİNLE
Ayrı bir dizüstü bilgisayar bölmesi 15,6 inç ve daha küçük dizüstü bilgisayarlarınız için kullanabilir, hafif ve şık tasarımı ile çantanızı her yerde kullanabilirsiniz.
Günlük ihtiyaçlar, teknolojik aksesuarlar, evraklarınız ve kişisel eşyalarınız ön yüzündeki ekstra bölmesi bulunan cebi ile her an yanınızda...
FONKSİYONEL VE GÜVENLİ
İmperteks kumaştan üretilmiş iki bölmeli dizüstü bilgisayar çantası her anınızda yanınızda olacak. Metal fermuarlı geniş ön cep ve içindeki dört özel bölme ile kalemleriniz, telefonunuz, powerbank, kartlarınız gibi kişisel eşyalarınız ve evraklarınız istediğiniz her yerde sizinle ve güvende.
Seyahatlerinizde çantanızı valizinize sabitleyebileceğiz kendinden cırtlı kemeri ile rahatlık hep sizinle. Köpük desteği ile darbelere ve çizilmeye karşı ekstra dayanıklılık sağlar.
OMUZLARINIZDAKİ "YÜKÜ" HAFİFLETİN (15.6 inç)
Üstten Açılan çantada, hareket halindeyken daha fazla konfor sunan ve yükünüzü hafifleten ve ayarlanabilir bir omuz askısı vardır.
RAHAT VE SAĞLAM
Özel dolgu malzemesi içeren özel taşıma kulpu ile rahat taşıma sağlar... Alt kısmında bulunan plastik korumaları ile bilgisayarınız daha güvende...
GİTTİĞİNİZ HER YERDE BİLGİSAYARINIZ SİZİNLE...

https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farkıyla 2-12 taksit seçenekleri.