Trust Tru23780 Prımo Touch Bluetooth Kulaklık

 : 8713439237801
 : Stokta Var
 :
   ( Pandemi nedeniyle kargolarda gecikmeler olabilmektedir.)
 : Ücretsiz Kargo

Özellikler

  • Sınırsız özgürlük için gerçek kablosuz kulaklıklar (10 metre menzil)
  • Şık ve trend tasarım
  • Siz etraftaki seslere karşı uyaran, kulağınıza rahatça oturan kulak kabuğu kapsülleri
  • Tek bir şarjla 4 saate kadar çalma süresi
  • Hareket halindeyken toplamda 10 saate kadar çalıştırma süresi için kılıf içi şarj imkanı
  • Basit bir dokunuşla tüm önemli işlevleri (sonraki/önceki/duraklat/çal/sesli asistan) yönetme
  • Dahili mikrofon ile arama yapma veya sesli asistan erişimi
 

Özgürce ve Tarzla Hareket Edin

Trust Primo Touch Kablosuz Kulaklık, ekstra geniş bir kablosuz kapsama alanı ve hareket halinde şarj etme özellikleriyle hareket özgürlüğü sunar. Tasarımı sayesinde, özgürce hareket etmenin yanı sıra şık bir kulaklığa sahip olacaksınız.

Kablosuzun Gücü

10 metrelik kablosuz kapsama alanına sahip kulaklık, cihazınızdan uzakta olsanız bile destek sunar. Telefonunuz şarj olurken müziğinizi duraklatmanıza gerek kalmadan odanın içinde rahatça dolaşın.

Hareket Halinde Şarj Özelliği

Primo kulaklık, müziğinizi duraklatmanıza gerek kalmadan tek bir şarjla 4 saatlik dinleme süresi sağlar. Ürün ile birlikte verilen kılıf kulaklığın taşınmasının yanı sıra, hareket halindeyken şarj cihazı görevi de görür. Kulaklığı içine yerleştirdiğinizde şarj olmaya başlayacak ve toplamda 10 saate kadar çalma süresine sahip olacak.

Moda Tasarım

Minimal tasarıma sahip kulaklık harika sesi muhteşem görünümle birleştiriyor. Konforlu kulak kaplamaları sayesinde, yakındaki seslere karşı tetikte olmayı sürdürürken tüm gün boyunca yerinde ve konforlu şekilde kalacak kulaklıkların tadını çıkarın.

Sihirli Dokunuş

Kulak üstü dokunmatik kontrollerle, cihazınıza erişmek zorunda kalmadan şarkı çalma, duraklatma ve atlama gibi en önemli işlevlere erişebilirsiniz. Dahili mikrofon, eller serbest arama yapmak için akıllı telefonunuzun sesli asistanına hızlı erişim sağlar.

https://www.akakirtasiye.com.tr 'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için İade Politikası bölümünü inceleyebilirsiniz.Değişim işlemlerleri için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde Mng Kargo ile ücretsiz gönderim hakkına sahipsiniz.

   Worldcard özellikli kartlarınıza vade farksız 3 taksit imkanı

    Ziraat Bankkart özellikli kartlarınıza vade farksız 3 taksit imkanı